Interessiert Sie, was auf der anderen Seite der Grenze los ist?
Suchen Sie einen Partner für eine Zusammenarbeit oder einen Kontakt zu einer Institution? Möchten Sie einen Ausflug zu den Nachbarn unternehmen?

Kontaktdatenbank

Aufsuchen / Polen / Hochschulen /

  Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górz

  Straße:ul. Lwówecka
  Postleitzahl:58-50
  Ort / Stadt:Jelenia Góra 5
  Telefon:75 64 53 300
  E-Mail:rektorat@kpswjg.pl https://poczta.kpswjg.pl/src/lo
  URL:http://www.kk.jgora.pl/
  Beschreibung:
  Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze působí od 1. července 1998 jako jedna z osmi Státních vysokých odborných škol schválených předsedou vlády. Akademický rok 2010/2011 je již dvanáctým v působnosti školy. Nabídka pro kandidáty pro akademický rok 2010/2011 zahrnuje následující obory: Polský jazyk se specializací tiskový mluvčí, Jazykověda se specializacemi Německý jazyk (od základu) a Anglický jazyk, Pedagogika se specializací pečovatelská a resocializační pedagogika, Pedagogika se specializací předškolní a raně školní výuka, Dějiny se specializací archivářství, správa dokumentace a regionalistika, Novinářství a sociální komunikace, Elektronika a telekomunikace, Technicko-informační vzdělávání, Management a inženýrství výroby, Inženýrství bezpečnosti, Fyzioterapie, Ošetřovatelství a Tělovýchova.

  Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydakt

  Straße:pl. Piastowski
  Postleitzahl:58-56
  Ort / Stadt:Jelenia Góra
  Telefon:75 75 51 048
  E-Mail:http://www.pwr.jgora.pl/kontakt.dhtml
  URL:www.pwr.jgora.pl
  Beschreibung:
  Vysoká škola nabízí v rámci denního studia 1. stupně výuku na 7 fakultách: stavební, elektrické, elektroniky, informatiky a managementu, inženýrství životního prostředí, mechaniky a základních problémů techniky. Absolvent může získat titul: inženýr nebo bakalář. Vysoká škola má k dispozici vysoce kvalitní specializované laboratoře, počítačové učebny a přednáškové sály a také vysoce kvalifikované pedagogické pracovníky. Absolventi jsou vysoce hodnoceni jak v Polsku, tak v zahraničí a nemají problém se zaměstnáním ve všech ekonomických a administrativních odvětvích v zemi i v zahraničí.

  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wydział Gospo

  Straße:ul. Nowowiejska
  Postleitzahl:58-50
  Ort / Stadt:Jelenia Góra
  Telefon:75 75 38 202
  E-Mail:dziekanat@ae.jgora.pl
  URL:http://www.ae.jgora.pl/
  Beschreibung:
  Fakulta regionálního hospodářství a cestovního ruchu v Jelení Hoře působí od roku 1969. Jedná se o plně akademické vědecko-pedagogické zařízení, které má právo udělovat titul magistr, doktor ekonomických věd a docent ekonomických věd v ekonomii.

  1