Interessiert Sie, was auf der anderen Seite der Grenze los ist?
Suchen Sie einen Partner für eine Zusammenarbeit oder einen Kontakt zu einer Institution? Möchten Sie einen Ausflug zu den Nachbarn unternehmen?

Internet-Wegweiser

Aufsuchen / Tschechien / Anzeigen /
  BezeichnungURLBeschreibung
  Annoncehttp://www.annonce.czProvozujeme inzertní server s on-line bazarem. Soukromou inzerci nabízíme zdarma včetně fotografií. Najdete u nás sekce motorky, auta, byty, reality, mobily, počítače, zvířata, seznamka, fotoaparáty, práce, nábytek, elektro, notebooky a sběratelství.
  Aukro.czhttp://www.aukro.czOnline nákupní galerie s více než 1,7 miliónem uživatelů. Nákup a prodej nového i použitého zboží z kategorií: auto-moto, elektro, mobily, počítače, oblečení, dětské potřeby, dům a zahrada, hudba, kosmetika, sběratelství, knihy, starožitnosti aj.
  Bazos.czhttp://www.bazos.czOnline inzertní server. Soukromá inzerce s možností vložit inzerát s fotografiemi. Bazar je rozčleněn do kategorií: auto, reality, zvířata, pc, sport, knihy, práce, nábytek, vstupenky a ostatní služby.
  HyperinzerceIhttp://www.hyperinzerce.czInzertní portál a on-line bazar. Inzerce je soukromá i firemní s fotografiemi. Auto-moto, práce, bydlení, nemovitosti, počítače, mobilní telefony, fotoaparáty, domácí spotřebiče, nábytek, elektro, seznámení, oblečení, obuv, hračky a hry, rostliny, nářadí a nástroje, starožitnosti, knihy, obrazy, kulturní akce, zvířata. Inzerce zdarma, bez registrace.
  Muj-bazar.czhttp://www.muj-bazar.cz/Portál pro soukromou i firemní inzerci v kategoriích: auto-moto, zvířata, práce, dětský bazar, reality, počítače, mobily, oblečení, starožitnosti, sběratelství, hudba, sport, zemědělská technika, atd. Nákup i prodej v našem bazaru se vyplatí.
  Sbazar.czhttp://www.sbazar.cz/Inzertní a aukční server s možností zadání poptávky pro každého. Jednotlivé inzeráty jsou přehledně řazeny do kategorií, navíc se dají třídit dle kraje, zda se jedná o nové či použité zboží nebo dle ceny. Na Sbazaru koupíte mnoho věcí v teple domova za zlomek běžné ceny v obchodě a bez fronty.
  TIP SERVIShttp://www.tipservis.czVydávání inzertních novin a provoz inzertního serveru pro oblast severních Čech.

  1